Продаж та обслуговування автомобілів

Розвал - сходження коліс у Запоріжжі

Розвал – сходження коліс у Запоріжжі від 396 грн
Запишись на автосервіс прямо зараз!


  Зручне розташування Наші автосервіси знаходяться у зручних місцях
  Фірмовий сервіс Фірмові автосервіси Hyundai та KIA
  Команда професіоналів Наші механіки – справжні професіонали своєї справи!
  Обслуговуємо будь-які автомобілі
  Часто Задаваемые Вопросы (FAQ)
  Вартість послуги розвал-сходження складає від 396 грн.
  СТО "Навігатор" знаходиться за адресою вул. Перемоги, 94 чи вул. Виробнича, 10Б
  Записатися на розвал-сходження коліс можна за тел. +38 (095) 292-30-30; +38 (067) 100-22-00; +38(050)488-61-21 або +38(068)178-93-31.
  Процедура розвалу-сходження коліс триває близько 1 години.

  Розвал і сходження коліс – це встановлення коліс під певним кутом по відношенню один до одного та по відношенню до дорожнього полотна.

  Сходження

  Сходження – це кути повороту коліс по відношенню один до одного. Кути повороту коліс на кожному автомобілі різні, залежно від того, який автомобіль – передньопривідний, задньопривідний і повнопривідний.

  Сходження коліс буває позитивним та негативним. Позитивне сходження – це коли передні колеса дивляться один на одного. Таке сходження характерне для задньопривідних автомобілів. Негативне сходження – це коли передні колеса дивляться у різні боки. Таке сходження спостерігається у передньопривідних автомобілів.

  Розвал

  Розвал коліс – це кут між вертикальною віссю та площиною обертання колеса. Розвал так само буває позитивним та негативним.

  Наслідки неправильно виставлених кутів

  Неправильно виставлені кути розвалу та сходження коліс впливають на:

  1. Керованість автомобіля та його маневреність.
  2. Збільшується витрата палива.
  3. Швидко зношується підвіска автомобіля.
  4. Швидко зношується протектор покришки.

  Основною причиною порушення кутів установки коліс є зношування деталей підвіски. При тривалому експлуатації автомобіля між деталями підвіски утворюються зазори і тому змінюється кут установки коліс. Також впливає геометрична форма і цілісність диска тощо.

  Виконати розвал-сходження коліс авто самостійно, без спецзасобів та обладнання не вдасться. Тому спеціалісти Техноцентру «Навігатор» Запоріжжя наполегливо рекомендують вам виконати вказаний вид робіт лише на сертифікованому СТО.

  СТО «Навігатор» у Запоріжжі швидко та якісно проводить розвал-сходження авто.

  Техноцентр «Навігатор» ось уже 15 років займає лідируючі позиції на ринку послуг з ремонту авто, є сертифікованим СТО, яке виконує всі види діагностики та ремонту автомобілів з гарантією, у найкоротші терміни та за низькими цінами. Вартість послуги з розвалу – сходження авто становить 396 грн.

  СТО “Навігатор” знаходиться за адресами: вул. Перемоги, 94 та вул. Виробнича, 10б. Щоб не стояти у черзі, СТО «Навігатор» пропонує записатися на виконання діагностики чи ремонтних робіт за тел. +38(095)292-30-30, +38(067)100-22-00, +38(050)488-61-21, +38(068)178-93-31. Чекаємо на ваш дзвінок.