Продаж та обслуговування автомобілів

Ремонт гальмівної системи Запоріжжя

Ремонт гальмівної системи – від 480 грн
Запишись на автосервіс прямо зараз!


  Зручне розташування Наші автосервіси знаходяться у зручних місцях
  Фірмовий сервіс Фірмові автосервіси Hyundai та KIA
  Команда професіоналів Наші механіки – справжні професіонали своєї справи!
  Обслуговуємо будь-які автомобілі
  Часто Задаваемые Вопросы (FAQ)
  Вартість ремонту гальм визначається після діагностики. Запишіться на діагностику зараз: +38 (066) 100-22-00
  СТО Навігатор знаходиться за адресою вул. Перемоги, 94, а також за адресою вул. Виробнича 10Б
  Для запису на заміну гальм необхідно записатись за телефоном: +38 (066) 100-22-00
  Термін ремонту залежить від складності випадку

  Те, коли варто здійснити заміну гальмівних колодок, повністю залежить від транспортного засобу, часу та якості його експлуатації. На цьому впливає ще матеріал та надійність заводських гальм.

  У середньому, оптимальний час для заміни встановлюється залежно від пробігу, що становить приблизно від 20 до 30 тисяч кілометрів. Варто враховувати, що задні гальма здатні витримувати пробіг у півтора-два рази більше, але знову ж таки, це залежить від вищевикладених факторів.

  Необхідність заміни гальмівних колодок

  Зрозуміти, чи потрібен ремонт, можна просто глянувши на деталі та ступінь їхньої зношеності. Якщо борозенки стерлися, а товщина накладок не більше 3 мм, тоді гальма потрібно міняти. На їх зношування впливають такі фактори:

  • якщо автомобіль постійно завантажений великою вагою;
  • матеріал деталей неміцний;
  • водій має агресивний стиль їзди: різкі ривки з місця, повороти та гальмування;
  • постійна висока вологість;
  • бруд або пил.

  Через ці нюанси гальмівні колодки зношуються набагато швидше, що часто призводить до повної відмови гальмівної системи. Несвоєчасна заміна гальм веде до негативних наслідків: протікання циліндрів, відмова системи гальмування, поломка підшипників маточини. Це може призвести до величезних фінансових витрат або, ще гірше, виникнення аварій.

  Звертатися до сервісного центру варто, якщо в гальмівній системі з’явилися сторонні звуки, а за нормальних погодних умов гальмівний шлях довший, навіть якщо ці проблеми виникають раніше за визначений термін заміни.

  Заміна гальмівних колодок у Запоріжжі

  Безперечно, можна спробувати замінити деталі самостійно, але без належного досвіду, знань та інструментів зробити це непросто, та й результат може бути незадовільним. Деякі моделі автомобілів під час заміни деталей потребують комп’ютерного втручання та контролю.

  Саме тому найкращим рішенням буде віддати машину фахівцям, які знають, як правильно підібрати та замінити гальма, щоб вони ще довго служили.

  СТО «Навігатор» у Запоріжжі спеціалізується на повному обслуговуванні автомобілів, у тому числі на заміні гальмівних колодок усіх марок машин. Фахівці впораються з ремонтом будь-якої складності. Досвід роботи майстрів – понад 10 років. Сервісний центр гарантує кваліфіковану допомогу транспорту.

  Для ремонту використовуються спеціальні інструменти та обладнання, а запчастини замовляються у перевірених та надійних постачальників.