Продаж та обслуговування автомобілів

Діагностика та ремонт двигуна у Запоріжжі

Діагностика та ремонт двигуна - від 240 грн
Запишись на автосервіс прямо зараз!


  Зручне розташування Наші автосервіси знаходяться у зручних місцях
  Фірмовий сервіс Фірмові автосервіси Hyundai та KIA
  Команда професіоналів Наші механіки – справжні професіонали своєї справи!
  Обслуговуємо будь-які автомобілі
  Часто Задаваемые Вопросы (FAQ)
  Вартість ремонту двигуна визначається після діагностики. Запишіться на діагностику зараз: +38 (066) 100-22-00
  СТО Навігатор знаходиться за адресою вул. Перемоги, 94, а також за адресою вул. Виробнича 10Б
  Для запису на ремонт двигуна необхідно записатись за телефоном: +38 (066) 100-22-00
  Термін ремонту залежить від складності випадку

  Для багатьох автомобілі щільно увійшли до життя, стали практично членами сім’ї. Це не дивно, тому що в будь-якому місті без машини не те що складно, принаймні незручно. Особливо це стосується сім’ї з дітьми. Машина нарівні з членами сім’ї та домашніми вихованцями вимагає до себе уваги, догляду, а саме проходження своєчасного ТО. Також потрібна заміна олії. Особлива увага має бути приділена серцю будь-якого автотранспорту – двигуну.

  Особливості діагностики двигуна

  Діагностику двигуна зазвичай проводять кількома способами. Для виявлення зовнішніх пошкоджень потрібна механічна перевірка. Вона визначає, чи є якісь візуальні ушкодження чи розриви. У разі перевіряють і внутрішні елементи двигуна на цілісність. Шланги дроту вивчають щодо пошкоджень. Після цього проводиться комп’ютерна діагностика. Так як сучасні моделі автомобілів мають складну будову, тому потрібна високотехнологічна перевірка. Цей вид діагностики проводиться за допомогою спеціального комп’ютера, який може показати той чи інший ступінь несправності двигуна. Тож можна буде зрозуміти, що треба відремонтувати.

  Що робити далі

  Після проведення діагностики робляться висновки і підбивається підсумок, позначається, де криється проблема, як її краще виправити. Якщо проблем немає, автомобіль може продовжувати маршрут. У деяких випадках може бути запропонований профілактичний захід, якщо щось на межі заміни. Якщо двигун вимагає серйозного ремонту, проводиться обговорення та узгодження між власником і майстром щодо того, що необхідно поміняти або полагодити.

  Куди звернутися

  Провести якісну діагностику та ремонт двигуна у Запоріжжі можна на СТО «Навігатор». Тут майстри з великим досвідом роботи проведуть необхідні заходи щодо діагностики, усунення несправностей у двигуні в найстисліші терміни та за доступною ціною.

  Що пропонується

  СТО «Навігатор» пропонує повний спектр послуг з діагностики автомобіля перед покупкою, заміну масла, ремонт підвіски, розвал-сходження та багато іншого. СТО має зручне розташування, що дозволить швидко дістатися додому у разі, якщо необхідно буде залишити автомобіль на ремонт. Якщо ви зацікавлені в отриманні якісних послуг, які будуть влаштовувати вас за всіма параметрами, звертайтеся тільки до досвідчених фахівців.