Продаж та обслуговування автомобілів

Огляд, технічні характеристики KIA Sportage

Огляд, технічні характеристики KIA Sportage

Автомобільний ринок зараз дуже різноманітний і вимоги покупця так само не малі. Купуючи машину клієнт чекає: стильний дизайн, практичність, високі технічні характеристики, безпека та доступна ціна. Згідно з останніми автомобільними оглядами всі ці вимоги чудово поєднує в собі практичний кросовер Kia sportage. За статистикою саме цей автомобіль лідирує за продажами та позитивними відгуками на європейському ринку. В Україні Kia sportage є не менш популярною, як і в інших країнах. В автосалоні «Техноцентр Навігатор» у Запоріжжі представлено декілька моделей Kia sportage. У цій статті ми зробимо невеликий огляд технічних характеристик Kia sportage, щоб зрозуміти, чим ця модель така гарна.

У далекому 1994 модель KIA Sportage була вперше представлена ​​на автомобільному ринку. Спочатку Kia sportage значно відрізнялася від інших автомобілів: кілька видів кузова, комфортний салон, привабливий дизайн та невисока ціна. Потім цей автомобіль вийшов на ринок зовсім у новому амплуа у 2004 році. Оновлена ​​освітлювальна оптика, стійкість кузова до корозії, технічні характеристики машини на високому рівні – зробили КІА Спортедж найпопулярнішою моделлю на автомобільному ринку. Однією з головних особливостей компанії KIA – весь час рухатися вперед, тому моделі Sportage оновлюються регулярно, і покупець завжди сприймає ці нововведення із захопленням.

В автосалоні «Техноцентр Навігатор» ви зможете вибрати найбільш підходящу для себе модель Sportage. Справа в тому, що технічні характеристики кожної моделі відрізняються в залежності від року випуску машини, ціни та ваших вимог до автомобіля. Зразкові цифри основних параметрів:

Максимальна швидкість (км/год): від 175 до 205;
Витрата палива на 100 км (л): від 4.7 до 8.6;
Об’єм двигуна (л): від 1.7 до 2.4;
Потужність (лс): від 115 до 240.

У Запоріжжі в автосалоні «Техноцентр Навігатор» ви маєте можливість вибрати комплектацію КІА Спортедж: дизельний мотор (3 варіанти) або бензиновий двигун. При покупці автомобіля також враховуйте, де частіше будете їздити. Якщо їзда в основному по місту, то гнатися за високою максимальною швидкістю і великим об’ємом двигуна просто не має сенсу. І невеликий секрет: витрата палива при їзді містом завжди більша, ніж трасою.

Автомобіль Kia sportage має досить сильне та технічне наповнення. клімат-контроль, система втоми водія, система гальмування та багато іншого. Про всі особливості машини вам розкажуть та покажуть наші спеціалісти в автосалоні «Техноцентр Навігатор» у Запоріжжі. Адже покупець не просто повинен купити машину, що сподобалася, але і знати всі її переваги і вміти грамотно їх використовувати. Kia sportage зможе стати вашим чудовим помічником у житті, заощадить час, сили та бюджет. Це відмінний варіант автомобіля як для їзди містом, так і для далеких поїздок. В автосалоні «Техноцентр Навігатор» у Запоріжжі фахівці уважно вислухають цілі вашої покупки, покажуть та розкажуть відповідні моделі Kia sportage та допоможуть визначитися з вибором, ціни вас так само приємно здивують.