Продаж та обслуговування автомобілів

Огляд, технічні характеристики Kia ceed

Європейський Автомобіль Кіа Сід випускається з 2006 року. Елегантний спортивний дизайн, просторий ергономічний салон, найсильніша електронна частина – миттєво підкорили європейського покупця та замінили популярний автомобіль Kia Cerato. У цій статті ми зробимо короткий огляд Kia ceed та розглянемо основні її технічні характеристики. Більш детально дізнатися про автомобіль та купити цього красеня ви зможете в автосалоні «Техноцентр Навігатор» у Запоріжжі.

Ну що ж, почнемо наш огляд Kia ceed. У модельному ряді компанії KIA Kia ceed знаходиться між автомобілями Rio та Optima. Цей автомобіль розроблений з урахуванням смакових уподобань європейського клієнта. Згладжені лінії в спортивному дизайні автомобіля завжди виглядають вигідно і Кіа Сід не є винятком. Дизайнери продумали кожну деталь корпусу для надання стрілоподібності зовнішньому вигляду авто. Салон Kia ceed також продуманий до дрібниць і використовує весь простір з максимальною раціональністю та зручністю для клієнта. Місткість багажного відділення – 380 л. У машині зручні сидіння, за допомогою попереку, як для водія, так і для пасажирів. Передбачена можливість регулювання нахилу кермової колонки для зручності водія.

Технічні характеристики Kia ceed залежать від бажання та можливостей покупця, тому що цей автомобіль має близько п’яти варіантів комплектації. Клієнт також зможе встановити додаткові опції у разі потреби. Спеціалісти автосалону «Техноцентр Навігатор» із задоволенням допоможуть задовольнити усі ваші вимоги та «підлаштувати під вас» автомобіль Kia ceed. Надійна система гальм у парі із потужним прискоренням подарують яскраві відчуття спортивної їзди з максимальною безпекою. У кіа сиді надається можливим вибрати бензиновий (з об’ємом 1.4, 1.6 або 2.0 літра) або дизельний двигун (об’ємом 1.6 літра). Дизельний оснащений турбіною зі складною геометрією крильчатки, що змінюється. Розгін до 100 км/год із бензиновим двигуном обсягом досягається за 10.6 з, а максимальна швидкість дорівнює 205 км/год. Є можливість вибору механічної або автоматичної коробки в залежності від моделі та двигуна автомобіля. Всі тонкощі та варіанти внутрішнього змісту Kia ceed ви зможете дізнатись в автосалоні «Техноцентр Навігатор» у Запоріжжі. Ця машина і вподобала покупців за можливість вибору як комплектації, так і ціни автомобіля.

Технічні характеристики Кіа Сід грамотно розраховані для високої маневреності авто. Машина відрізняється легкістю у керуванні та швидкодією виконання команд водія. Незалежні підвіски, продумані дискові гальма, якісна гума забезпечують м’яку їзду та чітке керування автомобіля. Система FlexSteer в автомобілі Kia ceed дозволяє контролювати водієві опір на кермі та ступінь зворотного зв’язку машини в залежності від його переваг та навичок водіння. Клімат-контроль, подушки безпеки, сенсорний дисплей, шумоізоляція, інформативний щиток приладів – роблять поїздку в Кіа Сід максимально комфортною і приємною.

Купуючи Kia ceed в автосалоні “Техноцентр Навігатор” ви отримуєте:

грамотний огляд Kia Ceed;
можливість впровадження додаткових опцій у автомобіль;
консультацію та допомогу фахівців;
гарантована якість;
доступну ціну:
задоволення від покупки та використання автомобіля Kia ceed.